esté architekti

S každou novou prací nás to chytne. Nejde o místa, měřítko nebo peníze. Naučili jsme se vnímat prostor a okolní svět přes jeho potenciál, posouváme tak každé zadání, naše investory ale i sami sebe dopředu. Ať jde o bydlení, veřejný nebo komerční projekt, proces návrhu vždycky zakládáme na blízkém kontaktu a zapojení investora, týmu projektantů a dodavatelů. Jsou nezbytnou součástí cesty od první skici k dobrému výsledku. Který nemá být jenom splněním zadání, měl by posouvat hranice, kultivovat, otevírat nové obzory, plnit sny, těšit a dělat prostředí, ve kterém žijeme zase o něco lepším místem.

Tereza Tejkalová
Michal Škrna

 

we are hiring!

 

ex esté - Lucia Gažiová, Nina Novotná, Daniela Pisingerová, Filip Strnad, Petra Brůžková, Lenka Hradecká, Vojta Novotný, Matěj Smola 

we are hiring!

o našeho holešovického atelieru hledáme nového kolegu / kolegyni. Věnujeme se hlavně tématu bydlení v různých formách, soukromému i veřejnému interieru a rekonstrukcím, dávají za nás smysl. Rádi pracujeme v týmu, nad pauzákem, ale i na stavbě. Nabízíme možnost řešit věci od skici po realizaci. Oceníme kreativitu, samostatnost a pozitivní přístup. Softwarová rutina je pro nás podmínkou, pracujeme v autocad, Skp, vray, psd. Jsme flexibilní k částečnému úvazku nebo volnější spolupráci a nasazení dokážeme ocenit.

Portfolia prosíme na [email protected], těšíme se, esté.